Anta AK 40

Výrobce:Sinop
Výkon:40 l/hod
Kompresor:ano
Rozměry:285/375/355 mm
Váha:29 kg
Záruka:3 roky
Půjčovné denní:500 Kč
za víkend (pá-po):1 200 Kč
Záloha:5 000 Kč
věrnostní programpro stálé zákazníky

Suchý průtokový chladič určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů s vestavěným vzduchovým kompresorem. Dvoukohoutové provedení a vyšší výkonová řada (40 l / hod.)

Mám zájem o zapůjčení: Anta AK 40

  Objednávku chlazení a doplňků můžete uskutečnit jednoduše přes tento formulář. O stavu objednávku budete informováni e-mailem.

  Pokud si nejste jistí výběrem chlazení nebo potřebujete doplňkové informace rádi Vám veškeré dotazy zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

  POZNÁMKA: Tučně označená pole musí být vyplněna.

  Jak si zapůjčit chlazení na pivo

  Vyberte si z naší nabídky a kontaktujte nás na telefonu 777 800 888 nebo napište přes objednávkový formulář, který je k dispozici u každé vybrané pípy.

  Chlazení na pivo, pípa na pivo

  Upřesněte si, zda je dané výčepní zařízení nebo párty pípa na pivo skladem, v jakém čase a dni je pro vás nejlepší chlazení na pivo vyzvednout či vrátit a jaké je potřeba ke chlazení piva příslušenství. Např. narážecí hlava dle typu pivního sudu, velikost tlakové láhve, délka pivního vedení apod.

  Popřípadě jestli chcete přiobjednat k chlazení na pivo či pípě i samotné pivo, nebo vše dovést až k Vám s veškerým servisem.

  Prodej piva a nealko nápojů

  Kromě výčepních zařízení na pivo jsme Vám schopni dodat i sudy piva většiny u nás prodávaných pivovarů. Aktuální dostupnost je vždy lepší konzultovat s předstihem – to platí hlavně pro menší pivovary. Pivo prodáváme za nákupní ceny plus 100,- Kč manipulační poplatek za sud.

  K chlazení piva a sudů piva lze přiobjednat i nealko nápoje.

  © archa