Pygmy 25

Výrobce:Lindr
Výkon:20 l/hod
Kompresor:ne
Rozměry:160/330/250 mm
Váha:13 kg
Záruka:3 roky
Skladem:ano
Cena:12 293 Kč
3 roky zárukaa 1. sanitace zdarma

Výčepní zařízení PYGMY 20 je určeno k profesionálnímu chlazení piva (30-40 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny), stáčení piva a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a menších zahradních party.

Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost a výborně vychlazené pivo. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 2-4 min. od zapnutí výčepního zařízení.

Kompletní konstrukce pivního chlazení i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli.

Mám zájem o koupi: Pygmy 25

  Objednávku chlazení a doplňků můžete uskutečnit jednoduše přes tento formulář. O stavu objednávku budete informováni e-mailem.

  Pokud si nejste jistí výběrem chlazení nebo potřebujete doplňkové informace rádi Vám veškeré dotazy zodpovíme po telefonu nebo e-mailem.

  POZNÁMKA: Tučně označená pole musí být vyplněna.

  Prodej chlazení na pivo

  Ke všem chlazením zakoupeným u naší firmy získáváte 1. sanitaci na naší provozovně po dobu záruky 1x ročně zdarma. V případě záruční opravy zapůjčíme chlazení obdobného výkonu zdarma.

  Prodloužená záruka 3 roky platí při dodržení pravidelných servisních prohlídek na naší provozovně alespoň 1x ročně po celou záruční dobu. V případě záruční opravy zapůjčíme chlazení obdobného výkonu po dobu opravy zdarma.

  Uplatnění záruky: záruka se vztahuje pouze na zboží zakoupené u naší firmy a nevztahuje se na opotřebení způsobené běžným používáním.

  © archa